Preskočiť na obsah
Jaroslav Blina

Obchod

Jaroslav Blina

Maloobchod s použitým tovarom

Obec
Práznovce
Od roku
2001
IČO
41 311 850

Jaroslav Blina

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
955 01 Práznovce
Na trhu od
14. novembra 2001
IČO
41 311 850
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.79)
Maloobchod s použitým tovarom

Podnikanie v číslach

24
rokov na trhu
2001
rok vzniku
21
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jaroslav Blina

Jaroslav Blina – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Práznovce. Podniká od 14. novembra 2001.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Maloobchod s použitým tovarom“ (47.79). Predmet podnikania tvorí 21 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby.

Základné údaje

Obchodné meno
Jaroslav Blina
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 311 850
Dátum vzniku
14. novembra 2001
Miesto podnikania
955 01 Práznovce
Živnostenský register
Okresný úrad Topoľčany, vložka č. 406-3993
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.79)
Maloobchod s použitým tovarom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jaroslav Blina zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 21 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby

  • Upratovacie a čistiace práce

  • Úprava a výsadba zelene

  • Demolácie, zemné práce a prípravne práce pre stavbu

Zobraziť všetkých 21 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
  • Upratovacie a čistiace práce
  • Úprava a výsadba zelene
  • Demolácie, zemné práce a prípravne práce pre stavbu
  • Predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu
  • Mietkárske práce
  • Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
  • Maliarske, natieračské a sklenárske práce
  • Kompletačné a dokončovacie práce v stavebníctve v rozsahu voľnej živnosti
  • Realizácia záhradníckej architektúry v rozsahu voľnej živnosti
  • Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poriadanie kultúrnych a spoločenských podujatí
  • Chov exotických zvierat a vtáctva
  • Chov akvarijných rybičiek
  • Služby s využitím jasnovideckých schopností, veštenie z kariet, veštenie
  • Výroba kovových konštrukcií a ich častí
  • Výroba výrobkov z dreva a kovu v rozsahu voľných živností
  • Reklamná činnosť
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jaroslav Blina?

Miesto podnikania je v obci 955 01 Práznovce.

Čím sa Jaroslav Blina zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Maloobchod s použitým tovarom“ (47.79). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby; upratovacie a čistiace práce.

Aké je IČO – Jaroslav Blina?

IČO je 41 311 850.

Odkedy podniká Jaroslav Blina?

Podnikanie začalo 14. novembra 2001. Na trhu pôsobí 24 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jaroslav Blina podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jaroslav-blina.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.